Yaşam

Mabel Matiz; “Doksanlardan Tarkan’ın Senin İçin Ölürdüm Şarkısını Kurtarırdım”

Zorlu PSM’nin kamera arkası ‘Backstage Kickback’ başladı!

Zorlu PSM’nin kulislerinde yaşananlardan, ünlü sanatçıların etkinlik öncesi heyecanlarına, sahne hazırlık aşamalarından özel yapımlarıyla sahnede yaptıkları hatalara kadar farklı bahislerin konuşulduğu ‘Kulis İntikam’ programının ilk bölümü… zevkleri, tarihten silinmek istenen ustaları ve sahne ortasında konuştukları. Güçlü PSM YouTube kanalında yayınlandı.

Zeynep Ocak’ın sunuculuğunu Zorlu PSM YouTube kanalında üstlendiği, kurgusunu Kutsal Motor ekibinin üstlendiği yeni program “Kulis İntikam”ın ilk bölüm konuğu olan Mabel Matiz; Müziğini bestelemek istediği filmlerden, konserlerinde kendisine en çok ilham veren şeylerden, günlük rutinlerine kadar her şeyi içtenlikle paylaştı.

Zorlu PSM sahnelerindeki etkinliklerin kulisleri, ünlü sanatçıları etkinlik öncesi yakalayabileceğiniz, onlarla sohbet edebileceğiniz, heyecanlarını paylaşabileceğiniz ve sohbet ederek eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz “Kulis İntikamı” programı Strong PSM YouTube kanalında başladı. Kutsal Motor ekibi tarafından kurgulanan Zeynep Ocak’ın sunduğu “Sahne Arkası Geri Tepmesi” ilk bölümün konuğu, “antidepresan” müziğiyle listeleri alt üst eden başarılı bir müzisyen. Mabel Matizoldu.

“Sevdiğim kişinin karşımda oturuyor olması bana inanılmaz gaz veriyor”

Programın başında Zeynep Ocak, kuyumculuğa düşkün olan Mabel Matiz’e kuliste birbirinden güzel kolyeleri inceledikten sonra, “Konserde performansınız boyunca sizi en çok ne motive eder?” diye sordu. soru soruldu. Mabel Matiz, Zeynep Ocak’a, “Sevdiğim kişinin karşımda oturması inanılmaz. İçimden inanılmaz biri çıkıyor ve bu beni muazzam bir şekilde yükseltiyor.” diye cevap verdi. Ardından, “Yarın için bir konser setiniz olsa, şu anki prodüksiyon zorluklarına aldırmadan, nerede konser vermek isterdiniz?” Soruyu soran Zeynep Ocak, “Glastonbury Festivali ile Londra’daki Royal Albert Hall Stage’de sahneye çıkmayı çok isterim” dedi. cevabı verdi.

“Doksanlardan Tarkan’ın ‘Senin için ölürüm’ şarkısını kurtarırdım”

Zorlu PSM’nin kulis koridorlarından 90’lar Türk pop’una dair detaylı ve eğlenceli sohbetleriyle konser hazırlıkları sırasında Mabel Matiz’in sahnesine gelen Zeynep Ocak ve Mabel Matiz, Zeynep Ocak’ın “90’lardan sadece bir şarkı kurtarabilseydin hangi şarkı kurtarır mısın?” “Çok şarkı var ama Tarkan’ın ‘Senin için ölürüm’ şarkısını kurtarırdım” yanıtını verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

selendi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu