Haber

Şampiyon İvrindi Belediyespor

İvrindi Belediyespor 6 yıl aradan sonra 1. Amatör Merkez A Grubu’nun şampiyonu olarak Süper Amatör Lig’e yükseldi.

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’in her zaman desteklediği İvrindi Belediyespor, ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğu ilan ederek ilçede sevinç seli yarattı.

İvrindi Belediyespor’un bir üst lige yükselmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Lider Cengiz, “Kadromuzu hiç bir zaman eksik etmedik. Maddi destekten ulaşıma, konaklama ihtiyacına kadar hiçbir amatör kulübün sağlayamayacağı imkanları sağladık. Bekledik. İvrindi olarak bu şampiyonluk hakedilmiş bir şampiyonluktu ve memnun kaldık.Olmamız gereken 1. 1 yıl ertelenen şampiyonluğumuzu yaşadık.Şampiyonluğumuz ilçemize ve yurtdışından destek veren tüm İvrindililere hayırlı olsun.Süper Amatör yeni sezonda Kalite ve hatta rekabet edecek bir takım kurmak için çalışmalara başlayacağız. Bal Ligi.

Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum

Şampiyonluk serüveninin kolay görünse de kolay yollardan geçmediğini belirten Önder Cengiz, “Kadro kalitesi diğer takımlara göre üst seviyede olsa da bazen plansız aksamalar olabiliyor. Hem yönetim, hem de yönetim. teknik heyet ve oyuncular bütün bu tatlı sıkıntıların üstesinden gelmeyi başardılar.Bu süreçte İvrindi Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Belediye Başkanvekili Ahmet Önder,Kulüp Başkanımız Bayram Maldar ve beraberindeki yönetim kurulu, Teknik Direktörümüz Sabri İlhan, Sportif Menajeri Nahil Dolu, maçın başlama düdüğünden son anına kadar alın teriniz.Şampiyonlukta en büyük paya sahip olan futbolcularımıza ve son damlasına kadar mücadele eden İvrindi Belediyespor sevdalısı taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

atakumhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu